Youtube: İEKO Başkanı Sn. Nizameddin AŞA anlatıyor

11.5.2021

"PANDEMİ YASAKLARI, YÖNETMELİK KOŞULLARI ve DİJİTAL ÇALIŞAN OFİSLER" başlıklı sohbette çok değerli bilgiler paylaşıldı ve sosyal medyadan gelen soruları da yanıtladı. Kaçıranlar için İEKO Başkanı Sn. Nizameddin AŞA ile yaptığımız yayını Youtube sayfamızdan da sunuyoruz.

Kaçıranlar için İstanbul Emlak Komisyoncuları Odası Başkanı Sn. Nizameddin AŞA ile 8 Mayıs Cumartesi günü yaptığımız Facebook yayınını Youtube sayfamızdan da sunuyoruz. İzleyin, beğenin, abone olun, paylaşın ve takipte kalın lütfen. Yayınlarımız devam edecek.

RE-OS.com Emlak Yönetim Sistemi tarafından düzenlenen yeni webinarımız 8 Mayıs 2021 Cumartesi, Saat 14:00'de Facebook Canlı Yayın olarak gerçekleşti. Konuğumuz olarak, İEKO İstanbul Emlak Komisyoncuları Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Nizameddin AŞA yer aldı.

Yayın öncesi konu başlıklarımız şu şekildeydi:
Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmelik'te yapılan son değişikliklerle birlikte emlak danışmanlığı alanında taşlar yerine oturuyor. Covid kaynaklı tam kapanma uygulaması emlak ofislerinin çalışmasına engel olmakta. Covid kaynaklı kapalı ofislerin yanı sıra, Taşınmaz Ticareti Yönetmeliği ve Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi TTYB / Mesleki Yeterlilik Belgesi MYB süreçleri, İYS İleti Yönetim Sistemi, ekonomik durgunluk vb farklı konular da gayrimenkul danışmanlarının hayatını etkileyen gelişmeler.

Ayrıca portföy pazarlama konusu da dijital uygulamaların ağırlığı her geçen gün artıyor. Bu açıdan işini dijitale taşıyan ofisler faaliyetlerine devam ediyorlar. Emlak ofisleri kapanmıyor. Dijital imkanlarla çalışan ofisler, yeni dönemi tehdit değil fırsat olarak görmeli. Bu konuda ieko.org.tr ile MLS süreçlerine başlayan İstanbul Umum Emlak Komisyoncuları Odası, yeni dönemde üyelerine ne tür katkılarda bulunacak?

Tüm bu ve benzeri başka sorularımızı cevaplamak amacıyla İEKO Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Nizamettin AŞA webinar konuğumuz oldu. "PANDEMİ YASAKLARI, YÖNETMELİK KOŞULLARI ve DİJİTAL ÇALIŞAN OFİSLER" başlıklı sohbette çok değerli bilgileri paylaşan Nizameddin AŞA, RE-OS.com kurucu ortağı Hüseyin Öztürk'ün sektör hakkında ve emlak danışmanlarından gelen sorularını da yanıtladı.

Youtube Linki: https://youtu.be/t8J4f7wzoMI

RE-OS.com linki: https://re-os.com/haber-detay/847/pandemi-yasaklari-yonetmelik-kosullari-ve-dijital-calisan-o
iletişim için https://re-os.com/iletisim/

 

RE-OS Size Gayrimenkul Bulsun