RE-OS.com BİLGİ GÜVENLİĞİ POLİTİKASI

Veri sorumlusu olarak Reos Bilişim Teknolojileri Anonim Şirketi (bundan sonra REOS veya Veri Sorumlusu olarak anılacak) için müşterileri, çalışanları ve ilişki içinde olduğu diğer gerçek kişilere ait kişisel verilerin korunması, büyük önem arz etmektedir. Kişisel verilerin işlenmesi ve korunması süreçleri için işbu Politika ve REOS bünyesindeki diğer yazılı politikalar ile yönetilen süreç ve hedeflenen gaye; müşterilerimizin, potansiyel müşterilerimizin, çalışanlarımızın, çalışan adaylarımızın, ziyaretçilerimizin, işbirliği içinde olduğumuz kurum çalışanlarının, dahil olduğumuz REOS çalışanlarının ve üçüncü kişilerin kişisel verilerinin hukuka uygun biçimde işlenmesi ve korunmasıdır.

Bu kapsamda, 6698 sayılı Kanun ve ilgili mevzuat gereğince kişisel verilerin işlenmesi ve korunması için REOS tarafından gereken idari ve teknik tedbirler alınmaktadır.

Bilgi Güvenliği Politikası’nda bilgilerin işlenmesi süreçleri için REOS’un benimsediği, aşağıda belirtilen temel prensipler uygulanmaktadır:

VERİ SORUMLUSU

REOS Bilişim Teknolojileri Anonim Şirketi

Adres: Aydınevler Mah. Preveze Sok. No:21/3 Maltepe / İSTANBUL

Küçükyalı Vergi Dairesi 7341745139

Telefon: +90 (850) 8853300

Websitesi: https://re-os.com/

RE-OS Size Gayrimenkul Bulsun