Pandemi Yasakları, Yönetmelik Koşulları ve Dijital Çalışan Ofisler

7.5.2021

8 Mayıs 2021 Cumartesi, Saat 14:00 Facebook Canlı Yayın Webinar konuğumuz, İEKO İstanbul Emlak Komisyoncuları Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Nizamettin AŞA

Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmelik'te yapılan son değişikliklerle birlikte emlak danışmanlığı alanında taşlar yerine oturuyor. Covid kaynaklı tam kapanma uygulaması emlak ofislerinin çalışmasına engel olmakta.
Covid kaynaklı kapalı ofislerin yanı sıra, Taşınmaz Ticareti Yönetmeliği ve Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi TTYB / Mesleki Yeterlilik Belgesi MYB süreçleri, İYS İleti Yönetim Sistemi, ekonomik durgunluk vb farklı konular da gayrimenkul danışmanlarının hayatını etkileyen gelişmeler.

 

Ayrıca portföy pazarlama konusu da dijital uygulamaların ağırlığı her geçen gün artıyor. Bu açıdan işini dijitale taşıyan ofisler faaliyetlerine devam ediyorlar. Emlak ofisleri kapanmıyor. Dijital imkanlarla çalışan ofisler, yeni dönemi tehdit değil fırsat olarak görmeli.

Bu konuda ieko.org.tr ile MLS süreçlerine başlayan İstanbul Umum Emlak Komisyoncuları Odası, yeni dönemde üyelerine ne tür katkılarda bulunacak? Tüm bu ve benzeri başka sorularımızı cevaplamak amacıyla İEKO Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Nizamettin AŞA webinar konuğumuz olacak.
Facebook Canlı Yayınhttps://www.facebook.com/reosemlaksistemi sayfamızda olacak.

8 Mayıs 2021 Cumartesi, Saat 14:00
Canlı Yayın Etkinliğine Kayıt İçin: 
https://www.facebook.com/events/475284673713168?ref=newsfeed 
sayfada "Gidiyorum" olarak işaretlerseniz, bildirimlerden haberdar olabilirsiniz.


RE-OS.com Webinar IEKO Nizamettin AŞA

Facebook üzerinde, etkinliğe katılım durumunuzu işaretlemeyi ve takviminize not almayı unutmayın lütfen.

#REOS #Emlak #Sistemi #MLS #CRM #PropTech #IEKO #NizamettinAŞA #HüseyinÖztürk #RE-OS

 

RE-OS Size Gayrimenkul Bulsun