Bloglarımız

10.5.2021

Youtube: İEKO Başkanı Sn. Nizamettin AŞA anlatıyor

"PANDEMİ YASAKLARI, YÖNETMELİK KOŞULLARI ve DİJİTAL ÇALIŞAN OFİSLER" başlıklı sohbette çok değerli bilgiler paylaşıldı ve sosyal medyadan gelen soruları da yanıtladı. Kaçıranlar için İEKO Başkanı Sn. Nizamettin AŞA ile yaptığımız yayını Youtube sayfamızdan da sunuyoruz.

7.5.2021

Youtube: İZEKO Başkanı Sn. Mesut GÜLEROĞLU anlatıyor

"YENİ DÖNEMDE EMLAK OFİSLERİ NASIL ÇALIŞMALI?" başlıklı sohbette, İZEKO İzmir Emlak Komisyoncuları Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mesut GÜLEROĞLU hem anlattı hem de sosyal medyadan gelen soruları yanıtladı. Kaçıranlar için yayını Youtube sayfamızdan da sunuyoruz.

9.3.2021

Koronavirüslü Günleri Dijital Dönüşüm Fırsatı Olarak Kullanmak

Bugünlerde yapacağınız değişim çabası, virüs kaynaklı duran piyasada, hemen yarın ofisinize müşteri taşımayacaktır. Ancak bu dönüşüm, yakın gelecekte nasıl "daha etkili çalışarak" kazanacağınızı belirleyecektir.

15.2.2021

Emlak Ofisleri İçin 12 Adımda Dijital Pazarlama

Emlak Danışmanları bu dönemi öğrenerek, gelişerek ve dönüşerek avantaja çevirmeli. Emlakta Dijital Pazarlama'ya hemen başlamak isteyen Gayrimenkul Profesyonelleri için hızlı yol haritası

11.2.2021

Banka Gayrimenkulleri RE-OS.com'da

Sadece ‘ekspertiz raporlu’ gayrimenkulleri alıcılarla buluşturan, Türkiye’nin ilk ve tek online gayrimenkul açık artırma sitesi Tapu.com, geliştirdiği bulut tabanlı emlak yönetim programıyla gayrimenkul profesyonellerinin hayatını kolaylaştıran RE-OS.com ile işbirliğine gitti. Sektörün bilinir iki proptech markası, emlak danışmanlarının satış imkânlarını artırmak üzere güçlerini birleştirdi.

28.1.2021

Işıkören Akademi, Evden Söyleşiler 7

30 Ocak Cumartesi 16:00'da, Kolektif House'dan Ozan Yaşar ile birlikte, Hilmi Işıkören ve Belgin Benek'in konuğu olacağız.

16.11.2020

Emlak danışmanlarına kazandıracak teknolojik işbirliği

Sadece 'ekspertiz raporlu' gayrimenkulleri alıcılarla buluşturan, Türkiye’nin ilk ve tek online gayrimenkul açık artırma sitesi Tapu.com, geliştirdiği bulut tabanlı emlak yönetim programıyla gayrimenkul profesyonellerinin hayatını kolaylaştıran RE-OS.com ile işbirliğine gitti. Sektörün bilinir iki proptech markası, emlak danışmanlarının satış imkânlarını artırmak üzere güçlerini birleştirdi.

14.10.2020

Taşınmaz Ticareti Yönetmeliği Revize Edildi

Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik Resmî Gazetede Yayımlanarak Yürürlüğe Girdi. Aşağıdaki linkten erişim sağlayabilirsiniz. https://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2020/10/20201014-1.htm RE-OS.com Emlak Yönetim Sistemi

3.7.2020

EmlakSitem.com Entegrasyonu Yayında

Sizlere fayda yaratması amacıyla hız kesmeden devam ettiğimiz çalışmalara, bir yenisini daha ekliyoruz.

27.5.2020

Emlak Ofisleri için Covid 19 Salgın Yönetimi ve Çalışma Rehberi

Emlakçılar ve Gayrimenkul Danışmanlık Ofislerinde Alınması Gereken Önlemler

RE-OS Danışman İş Ağına Katılın RE-OS Size Gayrimenkul Bulsun