KUZEYBATI GAYRİMENKUL'ün DİJİTAL OFİS YÖNETİM SIRLARI - MURAT ERGİN

9.5.2021

RE-OS.com Webinar Serisinin Yeni Konuğu Kuzeybatı Gayrimenkul CEO'su Sn. Murat ERGİN. Soru cevap kısmı ve anket paylaşımı da olacağı için webinar Zoom toplantısı olarak düzenlendi. Ayrıca Facebook canlı yayın da yapılacak. Bizlere, nasıl çalıştıklarını, dijital teknoloji ve bulut sistemleri nasıl kullandıklarını, sosyal medya reklamlarla nasıl portföy ve müşteri bulduklarını, web sitelerini ve portal ilanlarını nasıl yönettiklerini anlatacaklar.

RE-OS.com webinar serisine konuk olarak, Kuzeybatı Gayrimenkul'ün CEO'su Sn. Murat ERGİN'i ağırlayacağız. Daha önce Facebook ve Youtube gibi mecralardan yapılan canlı yayınlarımızın yerine, tüm sorularınızı yanıtlamak amacıyla soru cevaplarla yapılmasını özellikle kendisi istedi. Interaktif Zoom toplantısında, kendi sunumları sonrası sorularınızı yanıtlayacaklar. Ayrıca anket paylaşımları da yapılacak.

Kuzeybatı Gayrimenkul, ticari gayrimenkul yönetimi ve aracılık hizmetleri alanında başarılarıyla bilinen çok değerli bir firma. Uzun yıllara dayanan tecrübeli ekipleri tüm iş süreçlerini dijital teknolojilerle yönetiyor. Bulut sistemlerle uzaktan ve etkin çalışmalarla işlerini her yerden yönetebiliyorlar. Endişelenmeyin, sadece RE-OS.com Emlak Yönetim Sistemi değil, pek çok farklı ürün ve hizmetleri kullanıyorlar. İşini büyütmek ve etkin çalışmak isteyen emlak ofisleri için rol model olabilecek bir ofisin bu paylaşımı kaçırılmamalı.

Portföy ve müşterilerle ilgili nasıl çalıştıklarını, CRM ve diğer alanlarda dijital teknoloji ve bulut sistemleri nasıl kullandıklarını, Facebook, Instagram gibi sosyal medya reklamlarıyla nasıl portföy veya müşteri bulduklarını, websitelerini nasıl yönettiklerini, portal ilanları ve TKGM sistemlerini birbirleriyle arka planda nasıl eşleştirdiklerini ve daha fazlasını sorularınızla anlatacaklar. Açıkçası kendi mutfaklarındaki uygulamaları sektörle paylaşacaklar. Bu programı kaçırmayın.

11 Mayıs Salı, 14:00

RE-OS.com Webinar _ Kuzeybatı Gayrimenkul - Murat Ergin

Zoom Meeting ID: 843 1553 7366
Zoom Link: https://us02web.zoom.us/j/84315537366
Katılım ücretsiz, kapasite sınırlıdır.

Sorusu olmayacak misafirlerimiz için ayrıca https://www.facebook.com/reosemlaksistemi REOS Facebook sayfamızda canlı yayın da açılacaktır.

Facebook üzerinde, etkinliğe katılım durumunuzu işaretlemeyi ve takviminize not almayı unutmayın lütfen.

#REOS #Emlak #Sistemi #MLS #CRM #PropTech #MuratErgin #Kuzeybatı #HüseyinÖztürk #RE-OS

RE-OS Size Gayrimenkul Bulsun