Youtube: Kuzeybatı Gayrimenkul CEO'su Sn. Murat ERGİN anlatıyor

12.5.2021

Kaçıranlar için Kuzeybatı Gayrimenkul CEO'su Sn. Murat ERGİN le 11 Mayıs Salı günü gerçekleştirdiğimiz Zoom webinar yayınını, Youtube sayfamızdan da sunuyoruz. Murat Ergin'e sorular aldığımız ve anketler yaptığımız bu interaktif yayında, hem Kuzeybatı Gayrimenkul'ün nasıl çalıştığı anlatıldı, hem de katılımcıların soruları cevaplandı.

Satıcı müşterinin sosyal medyadan gelip, alıcı müşterinin sosyal medya dijital reklam pazarlaması ile bulunduğu, örnek bir dijital pazarlama kaynaklı satış hikayesi dahil, güzel bir sohbet gerçekleşti.

Soru/cevap ve anket olmasını istediğimiz için Zoom üzerinden gerçekleştirdiğimiz RE-OS.com Webinar üzerinde, Murat Ergin, Kuzeybatı Gayrimenkul'de nasıl çalıştıklarını aşağıdakiler gibi bazı başlıklar ve daha fazla içerikle anlattı.

- Kuzeybatı Gayrimenkul olarak dijital imkanlarla ofislerini uzaktan nasıl yönetiyorlar?

- Emlak danışmanlığı işlerini yönetmek için hangi teknolojileri kullanıyorlar?

- Her yerden bilgiye erişimi nasıl ve hangi programlarla sağlıyorlar?

- Müşteri kayıtlarını (CRM) neden tutuyorlar, nasıl kullanıyorlar? Data neden önemli?

- Bir ofisin, bir ekiple kalıcı bir işe (business) dönüşmesi için neyi oluşturmak gerekir?

- Kaç kişilik bir ekipleri var, daha önceden çok daha fazla kişiyle başardıkları sayıları, daha verimli hale nasıl getirmişler?

- Gayrimenkul portföylerini nasıl yönetiyorlar?

- Nitelikli bir MLS paylaşım havuzu neden önemli?

- Web sitelerini nasıl yönetiyorlar? Sisteme ve web sitesine entegre şekilde verdikleri portal ilanları dışında pazarlama için başka neler kullanıyorlar?

- Sosyal medya pazarlamanda neler yapıyorlar, nasıl sonuçlar elde ediyorlar?

Tüm bunlar ve daha fazlası için aşağıda linki yer alan videomuzu İZLEYİN VE PAYLAŞIN lütfen. Başka paylaşımlar yapmamız için ayrıca videoyu beğenin, abone olun ve paylaşın lütfen. 

 

 

Youtube Linki : https://youtu.be/EauGTWaXp1U


KUZEYBATI GAYRİMENKUL'ün DİJİTAL OFİS YÖNETİM SIRLARI başlıklı sohbette çok değerli bilgileri paylaşan MURAT ERGİN, RE-OS.com kurucu ortağı HÜSEYİN ÖZTÜRK'ün sektör hakkındaki ve emlak danışmanlarından gelen sorularını da yanıtladı, anket üzerinden biz de sektör katılımcılarına sorular sorduk. Yayınlarımız devam edecek. Takipte kalın.

RE-OS.com linki: https://re-os.com/haber-detay/855/kuzeybati-gayrimenkulun-dijital-ofis-yonetim-sirlari-mura

iletişim için: https://re-os.com/iletisim/ REOS Facebook sayfamız: https://www.facebook.com/reosemlaksistemi

RE-OS Size Gayrimenkul Bulsun