Youtube: İZEKO Başkanı Sn. Mesut GÜLEROĞLU anlatıyor

9.5.2021

"YENİ DÖNEMDE EMLAK OFİSLERİ NASIL ÇALIŞMALI?" başlıklı sohbette, İZEKO İzmir Emlak Komisyoncuları Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mesut GÜLEROĞLU hem anlattı hem de sosyal medyadan gelen soruları yanıtladı. Kaçıranlar için yayını Youtube sayfamızdan da sunuyoruz.

RE-OS.com Emlak Yönetim Sistemi tarafından düzenlenen webinarlardan biri daha 5 Mayıs 2021 Çarşamba, Saat 14:00 Facebook Canlı Yayın olarak gerçekleşti. Webinar konuğumuz, İZEKO İzmir Emlak Komisyoncuları Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mesut GÜLEROĞLU oldu.

Covid'19 sonrası dönemde emlak ofislerinin ve gayrimenkul danışmanlarının önünde bazı fırsat ve tehditler bulunmakta. Çoğu konu ofis ve kişinin kendisi dışında gelişen unsurlar olsa dahi; herkesin bu döneme değişimle ve dönüşümle cevap veriyor olması gerekli. Covid dışında da Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmelik ve TTYB / MYB süreçleri, ekonomik gelişmeler gibi farklı konular da danışmanlar açısından adapte olmak gereken yeni durumlar içeriyor.

Üstelik portföy pazarlama konusu da her geçen gün farklılaşıyor. İşini dijital pazarlama ve iş takip süreçlerinden faydalanarak çözen ofisler, yeni süreci tehdit değil fırsat olarak mı görmeli? Her ofis için gerekli olan dijital araçlar nelerdir? "YENİ DÖNEMDE EMLAK OFİSLERİ NASIL ÇALIŞMALI?" başlıklı sohbette çok değerli bilgileri paylaşan Mesut Güleroğlu, RE-OS.com kurucu ortağı Hüseyin Öztürk'ün sektör hakkında ve emlak danışmanlarından gelen sorularını da yanıtladı.

Youtube Linki: https://youtu.be/3SAe7CZO9-k

 

Facebook linki: https://fb.watch/5jIQ_41FgW/

RE-OS.com linki: https://re-os.com/haber-detay/844/yen...

iletişim için https://re-os.com/iletisim/

RE-OS Size Gayrimenkul Bulsun