Yeni Dönemde Emlak Ofisleri Nasıl Çalışmalı?

4.5.2021

5 Mayıs 2021 Çarşamba, Saat 14:00 Facebook Canlı Yayın Webinar konuğumuz, İZEKO İzmir Emlak Komisyoncuları Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mesut GÜLEROĞLU

Covid'19 sonrası dönemde emlak ofislerinin ve gayrimenkul danışmanlarının önünde bazı fırsat ve tehditler bulunmakta. Çoğu konu ofis ve kişinin kendisi dışında gelişen unsurlar olsa dahi; herkesin bu döneme değişimle ve dönüşümle cevap veriyor olması gerekli.

Covid dışında da Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmelik ve TTYB / MYB süreçleri, ekonomik gelişmeler gibi farklı konular da danışmanlar açısından adapte olmak gereken yeni durumlar içeriyor. Üstelik portföy pazarlama konusu da her geçen gün farklılaşıyor.

İşini dijital pazarlama ve iş takip süreçlerinden faydalanarak çözen ofisler, yeni süreci tehdit değil fırsat olarak mı görmeli? Her ofis için gerekli olan dijital araçlar nelerdir? 

Bunlar ve benzeri başka sorularımızı cevaplamak amacıyla İZEKO İzmir Emlak Komisyoncuları Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Mesut GÜLEROĞLU webinar konuğumuz olacak.
Facebook Canlı Yayınhttps://www.facebook.com/reosemlaksistemi sayfamızda olacak.

5 Mayıs 2021 Çarşamba, Saat 14:00

REOS Webinar IZEKO Mesut Güleroğlu

Facebook üzerinde, etkinliğe katılım durumunuzu işaretlemeyi ve takvinize not almayı unutmayın lütfen.

#REOS #Emlak #Sistemi #MLS #CRM #PropTech #IZEKO #MesutGüleroğlu #HüseyinÖztürk

RE-OS Size Gayrimenkul Bulsun