Eğitime Davetlisiniz: Gayrimenkul Danışmanlığı Mesleğinde Nasıl Başarılı Olunur?

12.4.2022

Profesyonel Koç ve Kurumsal Eğitmenler Sn. UZAY NAZLI ve Sn. AYLİN BAYRAKTAR'dan "Gayrimenkul Danışmanlığı Mesleğinde Nasıl Başarılı Olunur?" ücretsiz eğitimi için yerinizi ayırtınız

15 Nisan Cuma akşamı saat 20:30'da Circle Gelişim Akademisi eğitmenleri Sn. Uzay Nazlı ve Sn. Aylin Bayraktar misafirimiz olacaklar. 

Sevgili Profesyonel Koç ve Eğitmenlerimizin sizler için bu eğitime dair notları:


"    Değişime karşı koyamadığımız dünyada kaçınılmaz olan bir gerçekle yüz yüzeyiz. Konfor alanından çıkmak, geleceği planlamak ve değişime uyumlanmak. İşin aslı 21. yüzyılın cesur insanı için olmazsa olmaz yetkinlikler. Peki ya bizler gibi Gayrimenkul Sektöründe varolan, tutunmaya çalışan Girişimciler için?

Şurası bir gerçek ki; Gayrimenkul Danışmanlığı bir girişimci iş modelidir. Ortaya bir vizon, değer koymadan, güçlü bir Pazarlama stratejisi belirlemeden, tüm bunları bir iş planıyla desteklemeden kazanmak mümkün değildir. Herşeyden önemlisi yatırım yapmak şarttır. Güzel haber; yatırım yapacağınız tek alan kişisel gelişimizindir yani kendinize yatırım yapacaksınız. Bu programda neden böyle bir konu seçtik? Nasıl daha iyi Gayrimenkul satılır başlığıyla yüzlerce eğitim, kaynak ve video var. İstediğiniz zaman istediğiniz yerden alır, izler ya da okursunuz. Biz bu bilgiyi alıp işleyecek olan sizlerle ilgileniyoruz.  Girişimcilik bakış açısıyla kendi kaynaklarımızı size açarak işinizi sürdürülebilir başarılı ile taçlandırmanıza katkıda bulunmak istedik.
 
Eğer kişisel başarınıza dair yeni şeyler duymak istiyorsanız sektör tecrübesi yüksek iki koç olarak sizi bu programa davet ediyoruz.
 
Bonus!
Bu programa katılan, RE-OS.com üyesi olan ve Circle Gelişim Akademisinden  "9 Duraklı Gelişim Odaklı Gayrimenkul Danışmanlığı Koçluk Programı"nı almak isteyen kişilere extra %10 indirim uygulanacaktır.      "
 


Zoom Eğitim İçin Katılım Bilgileri
Konu: Gayrimenkul Danışmanlığı Mesleğinde Nasıl Başarılı Olunur?
Saat: 15 Nisan Cuma akşamı 20:30 İstanbul

Katılım Linkli: https://us02web.zoom.us/j/81069337728

Zoom ID: 810 6933 7728

Katılım ücretsizdir. Kontenjan sınırlıdır. 
Bilgi için +90 850 885 3300 & destek@re-os.com

RE-OS Size Gayrimenkul Bulsun