listglobally.com

reos listglobally entegrasyonu

ListGlobally Dünya’nın en büyük gayrimenkul portal ağıdır. Dünya çapında 140.000’in üzerinde emlak danışmanının ilanlarını 60’tan fazla ülkede 100’ün üzerinde portalda yayınlıyor.

İsviçre merkezli şirket 2012’den beri gayrimenkul profesyonellerine yabancı müşteriye erişmeleri için yardımcı oluyor.ListGlobally, ilanları 25 ayrı dile çevirerek, ilanların potansiyel müşterilerin olduğu ülkelerde yayınlanmasını ve onlara ulaşmasını sağlıyor.

RE-OS.com müşterilerine özel fiyat avantajından hemen yararlanın!


REOS & LISTGLOBALLY İŞ BİRLİĞİ

Reos ListGlobally iş birliği sayesinde Reos üyelerinin ilanları tüm Properstar ağında; 35 ülkede 35 portalda ücretsiz olarak yayınlanıyor. Bu iş birliğinden tüm Reos üyeleri ücretsiz olarak faydalanabiliyor. Ek olarak yükseltme yapmak isteyen Reos müşterileri için ListGlobally paketlerinde avantajlı fiyatlar sunuluyor. Reos müşterileri, Global Agent üyeliklerinde aylık €10 indirim, ListGlobally Elite ve Luxury dopinglerinde %40’a varan indirim elde etme hakkına sahip.


GLOBAL AGENT

Hedef kitlenizi büyütmek ve performansınızı artırmak için hepsi bir arada çözümümüz. Rakiplerinizin arasından sıyrılın ve ilanlarınızın görünürlüğünü uluslararası düzeyde artırın.


Global Agent Olmanın Avantajları

  • Yurt dışı ilan portallarında yerinizi alın
  • Kendinizi ve gayrimenkullerinizi yabancı gayrimenkul yatırımcılarına tanıtın.
  • Uluslar arası çalışın, yabancı yatırımcılara ulaşın, Türkiye’deki ilk iletişim kişileri olun.
  • Yurtdışı portallarda, tek tıkla ilan tanıtım desteğine erişim sağlayın ve arama sonuçlarında en üst sıralara yerleşin.
  • ListGloball.com ile ilanlarınızı 60'tan fazla ülkede ve 100’den fazla portalda yayınlayın, daha fazla görünürlük elde edin.
  • İlanlarınızdaki isminiz, fotoğrafınız ve Temsilci profil sayfanız ile öne çıkın.
  • Konsiyerj (özel portallarda ek ilan desteği) yardımı alın.
  • İlanlarınız 25 farklı dile, otomatik olarak çevrilsin.
  • Ayrıca lüks konutlara özel ilan portalları için yükseltme yapmanız da mümkün.

RE-OS ve ListGlobally arasındaki iş birliği sayesinde ilanlarınız RE-OS üzerinden ListGlobally ağında yayınlanacak. Bu işbirliği kapsamında ListGlobally.com, RE-OS üyelerine özel kampanya fiyatı oluşturmuştur. “ListGlobally Global Agent Programı”na aylık €30 yerine, aylık €20’dan erişebilecekler.

RE-OS Size Gayrimenkul Bulsun