Covid’19 Sonrası Dönemde Hazır & Paylaşımlı Ofislerde Değişim ve Yeni Fırsatlar

6.12.2020

İçinde bulunduğumuz Covid’19 dönemi, ofisler ve çalışanlar açısından yeni kısıtlar ve ihtiyaçları beraberinde getirdi. Pek çok şirket önümüzdeki dönem için sağlık, ulaşım ve uzaktan çalışmaya yönelik ofis çözümleri ararken; aynı zamanda ofis büyüklüğü açısından esnek alanlar ve uygun maliyetler sunan hibrit modeller üzerine yoğunlaşıyor.

İstanbul, 07.12.2020 

Covid’19 Sonrası Dönemde Hazır & Paylaşımlı Ofislerde Değişim ve Yeni Fırsatlar


İçinde bulunduğumuz Covid’19 dönemi, ofisler ve çalışanlar açısından yeni kısıtlar ve ihtiyaçları beraberinde getirdi. Pek çok şirket önümüzdeki dönem için sağlık, ulaşım ve uzaktan çalışmaya yönelik ofis çözümleri ararken; aynı zamanda ofis büyüklüğü açısından esnek alanlar ve uygun maliyetler sunan hibrit modeller üzerine yoğunlaşıyor. Bu tür arayışları olan şirketlere hizmet veren emlak danışmanları ve hazır ofis çözümleri arasında köprü olmak amacıyla RE-OS.com ve Kolektif House güçlerini birleştiriyor.


Eskiden çok daha büyük ofis metrekarelerinde iş yapan şirketler; artık uzaktan çalışabilme yeteneklerini geliştirerek paylaşımlı, esnek ve hazır ofisler sayesinde daha küçük alanlarda hizmet verebiliyor.
Tam da bu konularda çözümler sunan ve sektöre 2015 yılında giren Kolektif House, bir PropTech firması olarak yeni nesil hazır ve paylaşımlı ofis alternatifleri ile büyümesine devam ediyor. Hizmet verdiği 4 lokasyonda yeni kurulan teknoloji start-up girişimlerinden, Hopi, İş Bankası gibi ulusal ölçekte büyük firmalar ile Peugeot & Citroen Türkiye, Facebook, Vodafone, Property Finder, Google Cloud, Amazon Web Services, IBM Cloud gibi global şirketlere kadar farklı çözümlerle hizmetler sunulmakta. Kiracılarına sadece ofis alanları ile değil, üye şirketler ve çalışanlarına networking ve ücretsiz eğitimler gibi farklı faydalar da sağlanmakta.

Bir emlak ofisi yönetim sistemi ve iş ağı olarak RE-OS.com, gayrimenkul danışmanı üyelerine sunduğu teknolojiler ve dijital pazarlama çözümlerinin yanı sıra; sağladığı gayrimenkul portföy havuzu üzerinden ofis kiralamaları amacıyla müşteri yönlendirmeleri için Kolektif House ile güçlerini birleştiriyor. Yapılan bu işbirliği ile RE-OS.com üyelerine, ticari gayrimenkul ve ofis kiralama alanında yeni ve nitelikli portföyler sağlanırken, danışmanların müşteri yönlendirmesi yaparak kendi gelirlerini arttırmaları hedefleniyor.


İki teknoloji firmasının gayrimenkul pazarlama faaliyetleri konusunda işbirliğine gittiği anlaşma uyarınca Kolektif House, hazır, esnek ve paylaşımlı ofis portföyünü, bütün emlakçıların erişim sağlayabildiği, RE-OS.com “Portföy Havuzu”na yükleyecek. Bu sayede RE-OS.com Emlak MLS paylaşım sistemine kayıtlı olan danışmanlar Kolektif House’un ofis portföyüne müşteri yönlendirmesi yaparak kazanç elde etme olanağını yakalayacaklar.
 
Kolektif House hakkında
Kolektif House, 2015 yılında kurulmuş, aktif olarak 4 lokasyonda konumlanmış ve 3.000'den fazla üyesi ile tutkuyla çalışan bir ortak çalışma, yaşam ve üretim alanıdır. Yeni kurulan teknoloji start-up girişimlerinden, ulusal ölçekte büyük firmalar ile global şirketlere kadar farklı çözümlerle ofis kiralama hizmetleri sunmaktadır. Kiracılarına sadece kiralık ofis alanları ile değil, üye şirketler ve çalışanlarına networking, ücretsiz eğitim ve workshoplar gibi farklı faydalar sağlanmaktadır.
 
RE-OS.com hakkında
RE-OS.com bir “Emlak CRM & MLS” platformudur. Emlak danışmanlığı işinin tek ekrandan, her yerden ve her cihazdan, 7/24 erişimle yapılabilmesini ve entegrasyonlar sayesinde danışmanların bir iş ağı içinde kazançlarını arttırmayı sağlar. Bireysel veya kurumsal gayrimenkul profesyonellerinin iş hayatını etkin, verimli çalışırken, zaman ve kolaylık kazandıran bir emlak yönetim ve dijital pazarlama platformudur. RE-OS.com içinde gayrimenkul portföy yönetimi, müşteri yönetimi/CRM, talep & portföy eşleşme, ajanda/iş takibi başta olmak üzere genel olarak emlak ofis yönetimini profesyonelleştiren birbirine entegre çözümler yer almaktadır.
Türkiye’de ilk kez izinli emlak ilan portal entegrasyonlarını da geliştiren REOS, tek merkezden yönetim ve dijital pazarlama yapılmasını sağlar. Binlerce tecrübeli emlak profesyonelinin katkılarıyla sürekli geliştirilen, güncel bir yönetim sistemidir.

09 Aralık Çarşamba - 20:00
Zoom Webinar Katılım İçin:
https://us02web.zoom.us/j/81172278996


 

 

RE-OS Size Gayrimenkul Bulsun