Emlakta Dijitalleşme ve Kuzey Kıbrıs Yatırım Çalıştayı Döveç Group Ev Sahipliğinde Gerçekleşti

13.1.2020

Emlakta Dijitalleşme ve Kuzey Kıbrıs Yatırım çalıştayı 9-11 Ocak 2020 tarihleri arasında İskele Merit Cyprus Garden'da gerçekleştirildi.

Emlakta Dijitalleşme ve Kuzey Kıbrıs Yatırım Çalıştayı, iştirak eden Emlak Odalarının başkan ve yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla Kıbrıs'ta gerçekleşti.
Döveç Group evsahipliğinde ve RE-OS.com Emlak Sistemi ile birlikte gerçekleştirilen organizasyonda; Kıbrıs ekonomi ve yatırım ortamı ile gayrimenkul geliştirme süreçleri hakkında bilgileri doğrudan Ekonomi Bakanı'nın ve Kıbrıs Müteahhitler Birliği Başkanı'nın geniş sunumları üzerinden paylaşıldı, soru/cevap seansıyla da tüm detaylar hakkında bilgi sahibi olundu. Ayrıca Emlak Odalarının üyeleriyle dijital ortamda iç etkileşimi ve üyeleri olan emlak danışmanlarına sunulacak dijital hizmet ve faydalar hakkında sunum ve değerlendirmeler yapıldı.
Sistemler üzerinden sunulacak hizmetlerin hem gayrimenkul danışmanlarına, hem de gayrimenkul proje geliştiricisi inşaat firmalarına karşılıklı faydaları ve ticari katkıları olacak.

Müşteri Yönlendirmesi (referral) yaparak müşterisine yüksek kalite ve getirili gayrimenkul sunan Danışman, aynı zamanda gerçekleşen satışlardan yüksek oranlı hizmet bedeli sağlıyor. Bu sayede hem müşteri, hem yönlendirme yapan danışman ve hem de proje geliştiricisi firmalar birlikte fayda üretiyor. Tüm bu ilişkiyi sağlayan RE-OS.com üzerinden, proje tanıtımından, yönlendirmeye ve işlem kapamaya kadar tüm süreçler dijital ortamda kolayca yönetilebiliyor.

İş ortağımız Döveç Group'a ve emlak odası yöneticileri olan tüm katılımcılarımıza tekrar çok teşekkür ederiz.

RE-OS Size Gayrimenkul Bulsun