hurriyetemlak.com

Hurriyetemlak.com emlak sektörünü tek bir çatı altında buluşturmayı hedefleyen kesintisiz, yüksek kaliteli hizmeti, güncel ve detaylı ilanları ve haberleri ile emlak sektörünün nabzını tutan Hürriyet gazetesinin emlak platformudur.

Ocak 2006’da profesyonel ekibi ile hızlı çalışmalarına başlayan hurriyetemlak.com, Mart 2006’da web sitesini emlak ofislerine açmıştır.Bilgi Notu:
Hürriyet Emlak entegrasyonu, sadece Hürriyet Emlak tarafından çalışma tercihi yapılmış markalara ve/veya bağımsız ofislere sunulmaktadır. Hangi markalara ve/veya bağımsız ofislere entegrasyonun açılıp açılmayacağı konusunda karar yetkisi, her zaman ilgili portal yönetimlerine aittir. Bu açıdan, entegrasyon talepleriniz için doğrudan portal ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

İlgili entegrasyonlar uzun süredir RE-OS kullanıcısı markalar ve bazı bağımsız ofisler tarafından sorunsuz kullanmaktadır. Bu açıdan entegrasyon kullanım konusu, teknik bir yazılım kısıtı değildir. REOS Emlak Sistemi, herhangi bir firma veya portal özelinde rekabeti kısıtlayıcı şekilde davranmamaktadır. Kuştepe Mahallesi, Mecidiyeköy Yolu Caddesi,
Trump Towers Ofis Katları No:12/10 34381

Şişli/İstanbul


 0212 381 31 50

 destek@hurriyetemlak.com

RE-OS Danışman İş Ağına Katılın RE-OS Size Gayrimenkul Bulsun