EmlakSitem.com ile İlan Entegrasyonu Sonlandırılmıştır

18.5.2021

Ülkemizin çok kıymetli ve öncü emlak ilan portalları ile entegrasyonlar sunan RE-OS.com, farklı alanlarda da, sektöre katma değer sunan entegrasyonlar konusunda liderlik bayrağını gururla taşımaktadır.

RE-OS.com sadece bir CRM ve portföy yönetim aracı olmayıp, dijital pazarlama otomasyonu olarak sektöre değer katma vizyonundadır. Ülkemizin çok kıymetli ve öncü emlak ilan portalları ile entegrasyonlar sunan RE-OS.com, farklı alanlarda da, sektöre katma değer sunan entegrasyonlar konusunda liderlik bayrağını gururla taşımaktadır.

Bu açıdan EmlakSitem.com ile de, emlak ilan entegrasyonu çalışmamızı başlatmıştık. Firma, RE-OS.com üyelerine özel üç ay süreyle ücretsiz üyelik ve ayrıca özel indirim oranları sunulması gibi pozitif durumlar kaynaklı, portal ile entegrasyon çalışması yapılmıştır. Ancak zaman içinde teknik ve diğer bazı olumsuz süreçler kaynaklı olarak, ilan entegrasyonumuz (gerekli görüşme ve bilgilendirmeler de yapılarak) tarafımızca durdurulmuştur.

Durum itibariyle;
- Firmanın sunduğu ücretsiz üyelik dönemi sonrasında, ücretli üyelik satın alan ofisler, ilan güncelleme süreçlerine, RE-OS.com ekranlarından hariç şekilde devam edebilirler.
- Firmanın sunduğu ücretsiz üyelik dönemi sonrasında, ücretli üyelik satın almamış ofislere ait ilanlar, (RE-OS.com üzerinden portalda güncellenemeyecek olduğundan), ilgili portal üzerinde pasife alınması istenmiştir. Dileyen ofisler, RE-OS.com haricinde üyelik satın alıp, haricen tekrar aktifleştirebilirler elbette. Ancak ilanları entegrasyonumuz üzerinden göndermeniz ve güncellemeniz mümkün olmayacaktır.
- RE-OS.com içinde bu portföylerin durumunda bir değişiklik bulunmamaktadır. Tarafınızca yönetildiği şekilde aynen devam etmektedir.

 

RE-OS.com Bilgilendirme Mesajı

 

Tekraren, ilgili portal ile işbirliğimizi sonlandırdığımızı siz çok değerli kullanıcılarımıza duyururuz.

Saygılarımızla,
RE-OS.com

 

 


#CRM #MLS #RE-OS #REOS #EMLAK #EMLAK YÖNETİM #EMLAK YÖNETİM SİSTEMİ #REOS EMLAK #RE-OS EMLAK #PROPTECH #GAYRİMENKUL #GAYRİMENKUL DANIŞMANI #GAYRİMENKUL BROKER #EMLAK DANIŞMANI #EMLAK BROKER #SaaS #B2B #Mülk Listeleme Sistemi #Mülk Lisanslama Sistemi #Facebook Reklamları #Google Reklamları #Emlakta Dijital Pazarlama #Gayrimenkulde Dijital Pazarlama #REOS MLS 

 

RE-OS Size Gayrimenkul Bulsun