EmlakSitem.com Entegrasyonu Yayında

blog-gorsel

3.7.2020

Sizlere fayda yaratması amacıyla hız kesmeden devam ettiğimiz çalışmalara, bir yenisini daha ekliyoruz.

Çok Değerli Üyelerimiz,

Bildiğiniz üzere, RE-OS.com Emlak Sistemi olarak; gayrimenkul danışmanlığı sektörü için öncü niteliğinde sayılacak pek çok adımlar attık. Türkiye’de ulusal yaygınlıkta faaliyet gösteren emlak ilan sitelerine, izinli entegrasyonlarla gayrimenkul portföy gönderimlerini ilk kez gerçekleştiren, bu sayede diğer franchise marka ve rakip CRM sistemlerine de kolaylık sağlayan, RE-OS.com Emlak Sistemi olmuştur.

Sizlere fayda yaratması amacıyla hız kesmeden devam ettiğimiz çalışmalara, bir yenisini daha ekliyoruz. Dijital Pazarlama açısından, ne kadar çok dijital platformda portföyleriniz gösterim alırsa, potansiyel müşteriniz de o derece artacaktır. Portföy pazarlama açısından işlerinize katkı sağlayacağına inandığımız için özellikle de İzmir başta olmak üzere, Ege Bölgesi ağırlıklı faaliyet gösteren EmlakSitem.com emlak ilan portalı ile entegrasyon çalışmalarımızı da bu kapsamda hayata geçirdik. Otomatik üyelik sağlanması, portföyün ilk gönderim yayını, güncelleme ve portföy kapandığında yayından kaldırılmış olması süreçleri sağlandı ve testleri tamamlandı.

 

 

 

Bu sayede dileyen tüm üye emlak ofislerimiz, gayrimenkul danışmanlarımız, proje geliştiricisi firmalarımız; üye olarak pazarlama ve satışını üstlendikleri portföylerini ilgili portal üzerinde de sergileyebilecekler. Yapmış olduğumuz çalışma çerçevesinde siz değerli üyelerimizin ilanları, EmlakSitem.com üzerinde ilk 3 ay süre ile ücretsiz üyelik şeklinde yer alacaktır. Portal tarafından herhangi bir taahhüt veya kredi kartı bilgisi istenmeyecektir. Ücretsiz şekilde sunulduğu için, sizlerin satış süreçlerine katkı sağlamak amacıyla, ilan sitelerine gönderilmesi amacıyla önceden seçtiğiniz ilanlarınız, otomatik şekilde portala iletilecektir. Her bir ilan için, yayına gönderimi seçme hakkınız bulunmaktadır. Yeni portföy kayıt sırasında, ilgili sayfada, her bir portal için gönderim onay kutusunu kaldırdığınızda, ilan gönderimi yapılmayacaktır. Eski tarihli ilanlarınız için, düzeltme ekranında ilgili onay kutusunu seçmeniz durumunda, o ilan da ayrıca gönderilecektir.

Süre sonunda veya ne zaman arzu ederseniz, EmlakSitem.com ile iletişime geçerek, herhangi bir sebep göstermeksizin, ilanlarınızın ve üyeliklerinizin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Entegre olduğumuz herhangi bir ilan sitesi ile ilgili (bizim dahil olduğumuz süreçler hakkında) varsa şikayet ve önerilerinizi doğrudan bize iletmenizi beklediğimiz gibi; bu konuda da herhangi bir sorun yaşanması durumunda destek@re-os.com üzerinden bizlerle de iletişime geçiniz lütfen.

07 Temmuz itibariyle yayına girecek olan entegrasyonun, tüm aktif üyelerimizin işlerine katkılar sunmasını ve fayda üretmesini temenni ederiz.

 

 

Saygılarımızla,

RE-OS.com Emlak Sistemi

 

 

 

Önemli Not:

Emlak ilan siteleriyle çözüm ortaklığını, sizlere zaman ve kontrol kazandıracak şekilde entegrasyon sağlamak olarak görmekteyiz. Potansiyel müşterilere ulaşma ve satışlarınıza katkılarınız açısından, bütçeniz ölçüsünde mümkün olan tüm ilan portallarının ve dijital pazarlama imkânlarının emlak ofislerince kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Bu tür işbirliklerinin amaçları açık ve şeffaf olmalıdır. Biz iş ailemiz olarak gördüğümüz üyelerimize fayda sağlamayı amaçlamaktayız. İlgili portallar da bu tür faydaları sunup, orta/uzun vadede üye sayısını arttırmayı hedeflemektedir.

Bu vesile ile bir kez daha belirtiriz ki; RE-OS.com tarafından, sahibi ve/veya ortağı olunan herhangi bir “emlak ilan sitesi” bulunmamaktadır. Herhangi bir ilan sitesiyle rekabetimiz olmadığı gibi, tam tersine sektörel faydaya dayanan şeffaf bir işbirliği ve çözüm ortaklığı geliştirilmiştir. Herhangi bir portal ile mali ortaklık ve benzeri bir ticari ilişki kurulmamıştır; bu açıdan tüm ilan siteleriyle şeffaf ve eşit yakınlıkta bir sektör paydaşıyız.

 

Portal tarafından sunulan hediye üyelik paket içeriği:

Ücretsiz paket içeriğinin aşağıdaki şekilde olacağı iletilmiştir;

-          RE-OS.com üyelerine ilk 3 ay süresince ücretsiz kullanım sunulacaktır,

-          İlan adet sınırlaması olmayacaktır,

-          Ofis paketi içinde danışman sayısı sınırı olmayacaktır,

-          Her bir ilana 50 adet fotoğraf yayınlama hakkı olacaktır,

-          Portföy ve portföye bağlı ofis ve danışman bilgileri, yayın onayı tercihinize göre gönderilmekte olacaktır,

-          Üyelik başlangıcında, herhangi bir taahhüt veya kredi kartı bilgisi istenmeyecektir,

-          Ücretsiz dönem içinde veya sonunda, herhangi sebep göstermeden üyelik iptali yapmanız mümkün olacaktır,

-          Üyelik iptalinde, o tarihte aktif yayında olan ilanlarınız yayından kaldırılacaktır,

-          Dolayısıyla pasif ilanların yayında kalması kaynaklı, müşterilere karşı bir mahcubiyet oluşmaması hedeflenmiştir,

-          Süre sonunda, sizler dilerseniz Premium üyeliğe geçiş yapabilirsiniz. Bu durumda, RE-OS.com üyelerine özel ek indirim veya avantajlar sunulacağı taahhüt edilmiştir.

 

Söz konusu imkan ve/veya taahhütler, ilan sitesi tarafından sağlanmaktadır. RE-OS.com açısından ticari veya hukuki bir taahhüt, ortaklık vb gibi bir faaliyet değildir. Sektöre katkı açısından yapılan bu tür geliştirmeler, üyelerimize ücretsiz şekilde ve fayda sağlayıcı faaliyetler olduğu ve sizlerin satış süreçlerine katkı sağlamak amacıyla sunulmaktadır. Şirket politikalarımız gereği, üyelerimizin çıkarları ve hassasiyetleri bizler için birincil önceliktir.

Her bir ilan için, yayına gönderimi seçme hakkınız bulunmaktadır. Portföy kayıt sırasında, ilgili sayfada, her bir portal için gönderim onay kutusunu kaldırdığınızda, ilan gönderimi yapılmayacaktır. Dolayısıyla zorunlu bir üyelik veya portföy yayınlama durumu yoktur ve olamaz.

RE-OS Danışman İş Ağına Katılın RE-OS Size Gayrimenkul Bulsun